Публічний договір

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР

Про надання послуг з продажу товарів

 

Фізична особа – підприємець Вань Назарій Ігорович, який діє на підставі Свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця В02 080450 від 16,11,2006р., іменований надалі Виконавець з однієї сторони, пропонує фізичним особам (надалі – «Замовник») отримати послуги, передбачені цим Договором.

Даний Договір є публічним, відповідно до ст. ст. 633, 641 Цивільного кодексу України, та його умови є однакові для всіх Замовників, беззастережне прийняття умов якого вважається акцептуванням цієї оферти Замовником, для чого Виконавець публікує цей Договір про таке.

1 Акцептування договору
1.2.1. Підтвердженням повного та безумовного акцептування публічної оферти є внесення Замовником плати за замовлені Товари, що свідчить про прийняття ним публічної оферти.
1.2.2. Договір вважається укладеним без його подальшого підписання з моменту отримання Виконавцем оплати Замовником замовлених Товарів чи вчинення інших дій, передбачених Договором, що свідчать про згоду дотримуватися умов Договору, без підписання письмового примірника Сторонами.
1.2.3. Замовник дає згоду дотримуватися умов Договору та згоду отримати Послуги на встановлених Виконавцем умовах з оплати замовлених Послуг.
1.2.4. Укладаючи Договір, Замовник автоматично погоджується з повним та безумовним прийняттям Замовником положень Договору, Тарифів та всіх додатків, що є невід’ємною складовою частиною Договору.

2. Виконавець зобов’язується надати послуги із продажу та відправки товарів, розміщених в інтернет-магазині, а Замовник прийняти та оплатити такі послуги, на умовах цього Договору.

3. Вартість товару вказана безпосередньо на сторінці кожного товару в каталозі.

3.1. Специфікація товару, властивості, вага, застереження вказані в описі до кожної конкретної позиції товару.

4. Замовник за допомогою наявних інструментів формує кошик замовлення, вибираючи на власний розсуд асортимент та кількість товару.

5. Відправлення товару відбувається не пізніше трьох робочих днів з часу замовлення і оплати товару. 

5.1. Якщо поставку з певних причин неможливо виконати частково чи повністю або якщо необхідно збільшити термін обробки замовлення, Виконавець зобов’язується повідомити про це Замовника протягом 1 (одного) робочого дня і узгодити умови такого перенесення чи відшкодування коштів.

6. Вся продукція, що відпускається зі складу повинна мати залишковий термін придатності не менше трьох місяців.

7.  Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів", затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), засоби індивідуальної гігієни належать до такого переліку і поверненню/заміні не підлягають.

8. Договір вступає в силу за настання умов, передбачених пунктом 1.2.1. цього Договору і діє до повного виконання Сторонами своїх зобов’язань.

9. Замовник надає згоду на обробку персональних даних, необхідних для оформлення, оплати, доставки замовлення

9.1. Виконавець не має права передавати персональні дані Замовника третім особам, крім випадків передбачених чинним законодавством.

10. ФОП Вань Назарій Ігорович

ІПН 2982614754

Тел.: 0979734010

Вул.. Відпочинкова, 1

С. Оселя, Яворівський район,

Львівська обл.

Цвіт папороті © 2024