Про нас

Натуральне екологічно чисте мило "Цвіт папороті" зварене  з жирних та ефірних олій, відварів трав та лужного розчину. Не містить SLS, парафіну та інших продуктів нафтопереробки, жирів тваринного походження, синтетичних барвників та ароматизаторів, консервантів. Мило повністю натуральне, окремі сорти містять продукти тваринного походження, отримання яких не призводить до смерті тварини: молоко, віск, мед, прополіс. В описі до кожного сорту зазначено, чи є таке мило веганське.

Термін придатності мила - 9-12 місяців.  під кінець терміну придатності аромат мила поступово втрачається, оскільки в складі мила відсутні підсилювачі аромату та синтетичні ароматизатори. Після закінчення терміну, в мила може появитися запах прогірклої олії. Втім на його мийні якості це не впливає і мило можна використовувати для миття рук чи прибирання. Ми досліджуємо зміни в милі на різних термінах за різних умов зберігання і в разі позитивних результатів термін придатності окремих сортів мила може бути збільшено.

Запрошуємо споживачів зробити наше мило кращим і будемо дуже вдячні за коментарі, поради чи конструктивну критику. Залишати коментарі можна публічно на сторінці Facebook чи в блоці коментарів.

Хворим на алергію радимо уникати користування милом із вмістом алергенів (продуктів бджільництва та окремих ефірних олій).

Виготовлено мило у відповідності з ДСТУ 4537:2006
РЦ 20.4-2982614754-001-2015, про що свідчить
Санітарно-гігієнічний висновок 05.03.02-04/19904.

Документи:

Цвіт папороті © 2024